×
13-04-2026

Samen zorgen voor goed voorbereide werkbegeleiders

De vraag naar de training Blended Learning voor (toekomstige) werkbegeleiders groeit. Een mooie ontwikkeling, want sterke werkbegeleiders zijn essentieel voor de begeleiding van onze studenten.

Om deze training vaker aan te kunnen bieden, is het belangrijk dat de beschikbare plekken optimaal worden benut. Hierin speelt de leidinggevende een belangrijke rol. 

We vragen jullie om medewerkers actief te ondersteunen bij: 

  • Het bewust kiezen van een trainingsdatum waarop deelname mogelijk is.
     
  • Het tijdig afronden van de verplichte E-learning.
     
  • Het op tijd afmelden bij verhindering, zodat een plek beschikbaar komt voor een collega. 
     
  • Het goed afstemmen van planning en prioriteiten.

De E-learning is namelijk een verplicht onderdeel van de training. Wanneer deze niet is afgerond, kan deelname niet doorgaan en keert de medewerker terug naar de werkvloer. Goede voorbereiding voorkomt dat gereserveerde tijd en opleidingsplekken verloren gaan. 

Door hier samen scherp op te zijn, maken we ruimte om het trainingsaanbod verder uit te breiden en meer collega’s op te leiden tot werkbegeleider. 

Zo investeren we gezamenlijk in sterke begeleiding én in de ontwikkeling van onze toekomstige collega’s. 

0900 777 4 777

+